Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska04:46
Płocka04:48
Przemyska04:50
Wilanowska04:51
Cebertowicza04:53
Cieszyńskiego04:54
Sikorskiego04:56
Chałubińskiego04:58
Odrzańska05:00
Pohulanka05:01
Śródmieście SKM05:03
Brama Wyżynna05:05
Dworzec Główny
 
05:07
0 min.
 
Brama Oliwska05:103 min.
 
Chodowieckiego05:114 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:125 min.
 
Traugutta05:147 min.
 
Opera Bałtycka05:169 min.
 
Wyspiańskiego05:1912 min.
 
Reja05:2013 min.
 
Mickiewicza05:2215 min.
 
Plac Komorowskiego05:2417 min.
 
Legionów05:2619 min.
 
Bajana05:2821 min.
 
Żwirki i Wigury05:2922 min.
 
Jana Pawła II05:3023 min.
 
Startowa05:3124 min.
 
Zaspa05:3225 min.
 
Kołobrzeska05:3326 min.
 
Bora Komorowskiego05:3528 min.
 
Czerwony Dwór05:3730 min.
 
Piastowska05:3831 min.
 
Pomorska05:4033 min.
 
Gospody05:4134 min.
 
Pomorska - Osiedle05:4235 min.
 
Subisława05:4437 min.
 
Opacka05:4639 min.
 
Oliwa05:4841 min.
 
Oliwa05:4942 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy