Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa09:22
Oliwa09:22
Opacka09:24
Subisława09:26
Pomorska - Osiedle09:28
Pomorska09:30
Piastowska09:31
Czerwony Dwór09:33
Bora Komorowskiego09:34
Kołobrzeska09:35
Zaspa09:37
Startowa09:38
Jana Pawła II09:39
Żwirki i Wigury09:40
Bajana09:41
Legionów09:43
Plac Komorowskiego09:44
Mickiewicza09:46
Reja09:47
Wyspiańskiego09:49
Opera Bałtycka09:51
Traugutta09:53
Uniwersytet Medyczny09:54
Chodowieckiego09:55
Brama Oliwska
 
09:56
0 min.
 
Dworzec Główny09:582 min.
 
Brama Wyżynna10:004 min.
 
Śródmieście SKM10:026 min.
 
Pohulanka10:048 min.
 
Odrzańska10:059 min.
 
Chałubińskiego10:0711 min.
 
Sikorskiego10:0812 min.
 
Cieszyńskiego10:1014 min.
 
Cebertowicza10:1115 min.
 
Wilanowska10:1317 min.
 
Przemyska10:1418 min.
 
Płocka10:1519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:1721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy