Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa05:53
Oliwa05:53
Opacka05:55
Subisława05:57
Pomorska - Osiedle05:59
Pomorska06:01
Piastowska06:02
Czerwony Dwór06:04
Bora Komorowskiego06:05
Kołobrzeska06:06
Zaspa06:08
Startowa06:09
Jana Pawła II06:10
Żwirki i Wigury06:11
Bajana06:12
Legionów06:14
Plac Komorowskiego06:15
Mickiewicza06:16
Reja06:17
Wyspiańskiego06:19
Opera Bałtycka06:21
Traugutta06:23
Uniwersytet Medyczny06:24
Chodowieckiego06:25
Brama Oliwska
 
06:26
0 min.
 
Dworzec Główny06:282 min.
 
Brama Wyżynna06:304 min.
 
Śródmieście SKM06:326 min.
 
Pohulanka06:348 min.
 
Odrzańska06:359 min.
 
Chałubińskiego06:3711 min.
 
Sikorskiego06:3812 min.
 
Cieszyńskiego06:4014 min.
 
Cebertowicza06:4115 min.
 
Wilanowska06:4317 min.
 
Przemyska06:4418 min.
 
Płocka06:4519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:4721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy