Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa04:53
Oliwa04:53
Opacka04:55
Subisława04:57
Pomorska - Osiedle04:59
Pomorska05:01
Piastowska05:02
Czerwony Dwór05:04
Bora Komorowskiego05:05
Kołobrzeska05:06
Zaspa05:08
Startowa05:09
Jana Pawła II05:10
Żwirki i Wigury05:11
Bajana05:12
Legionów05:14
Plac Komorowskiego05:15
Mickiewicza05:16
Reja05:17
Wyspiańskiego05:19
Opera Bałtycka05:21
Traugutta05:23
Uniwersytet Medyczny05:24
Chodowieckiego05:25
Brama Oliwska
 
05:26
0 min.
 
Dworzec Główny05:282 min.
 
Brama Wyżynna05:304 min.
 
Śródmieście SKM05:326 min.
 
Pohulanka05:348 min.
 
Odrzańska05:359 min.
 
Chałubińskiego05:3711 min.
 
Sikorskiego05:3812 min.
 
Cieszyńskiego05:4014 min.
 
Cebertowicza05:4115 min.
 
Wilanowska05:4317 min.
 
Przemyska05:4418 min.
 
Płocka05:4519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:4721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy