Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM04:01
Zajezdnia04:02
Zamenhofa04:03
Wojska Polskiego04:04
Galeria Bałtycka04:06
Klonowa04:07
Jaśkowa Dolina04:09
Miszewskiego04:10
Politechnika04:11
Opera Bałtycka04:13
Traugutta04:15
Uniwersytet Medyczny04:16
Chodowieckiego04:17
Brama Oliwska
 
04:18
0 min.
 
Dworzec Główny04:202 min.
 
Brama Wyżynna04:224 min.
 
Śródmieście SKM04:246 min.
 
Pohulanka04:268 min.
 
Odrzańska04:279 min.
 
Chałubińskiego04:2911 min.
 
Sikorskiego04:3012 min.
 
Cieszyńskiego04:3214 min.
 
Cebertowicza04:3315 min.
 
Wilanowska04:3517 min.
 
Przemyska04:3618 min.
 
Płocka04:3719 min.
 
Łostowice Świętokrzyska04:3921 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy