Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa20:53
Oliwa20:53
Opacka20:55
Subisława20:57
Pomorska - Osiedle20:59
Pomorska21:01
Piastowska21:02
Czerwony Dwór21:04
Bora Komorowskiego21:05
Kołobrzeska21:06
Zaspa21:08
Startowa21:09
Jana Pawła II21:10
Żwirki i Wigury21:11
Bajana21:12
Legionów21:14
Plac Komorowskiego21:15
Mickiewicza21:16
Reja21:17
Wyspiańskiego21:19
Opera Bałtycka21:21
Traugutta21:23
Uniwersytet Medyczny21:24
Chodowieckiego21:25
Brama Oliwska
 
21:26
0 min.
 
Dworzec Główny21:282 min.
 
Brama Wyżynna21:304 min.
 
Śródmieście SKM21:326 min.
 
Pohulanka21:348 min.
 
Odrzańska21:359 min.
 
Chałubińskiego21:3711 min.
 
Sikorskiego21:3812 min.
 
Cieszyńskiego21:4014 min.
 
Cebertowicza21:4115 min.
 
Wilanowska21:4317 min.
 
Przemyska21:4418 min.
 
Płocka21:4519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska21:4721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy