Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo18:20
Helska18:22
Osiedle Wejhera18:24
Pomorska18:25
Piastowska18:26
Czerwony Dwór18:28
Bora Komorowskiego18:29
Kołobrzeska18:30
Zaspa18:32
Startowa18:33
Jana Pawła II18:34
Żwirki i Wigury18:35
Bajana18:36
Legionów18:38
Plac Komorowskiego18:39
Mickiewicza18:41
Reja18:42
Wyspiańskiego18:44
Opera Bałtycka18:47
Traugutta18:49
Uniwersytet Medyczny18:50
Chodowieckiego18:51
Brama Oliwska
 
18:52
0 min.
 
Dworzec Główny18:542 min.
 
Brama Wyżynna18:564 min.
 
Śródmieście SKM18:586 min.
 
Pohulanka19:008 min.
 
Odrzańska19:019 min.
 
Chałubińskiego19:0311 min.
 
Sikorskiego19:0412 min.
 
Cieszyńskiego19:0614 min.
 
Cebertowicza19:0715 min.
 
Wilanowska19:0917 min.
 
Przemyska19:1018 min.
 
Płocka19:1119 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:1321 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy