Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo17:40
Helska17:42
Osiedle Wejhera17:44
Pomorska17:45
Piastowska17:46
Czerwony Dwór17:48
Bora Komorowskiego17:49
Kołobrzeska17:50
Zaspa17:52
Startowa17:53
Jana Pawła II17:54
Żwirki i Wigury17:55
Bajana17:56
Legionów17:58
Plac Komorowskiego17:59
Mickiewicza18:01
Reja18:02
Wyspiańskiego18:04
Opera Bałtycka18:07
Traugutta18:09
Uniwersytet Medyczny18:10
Chodowieckiego18:11
Brama Oliwska
 
18:12
0 min.
 
Dworzec Główny18:142 min.
 
Brama Wyżynna18:164 min.
 
Śródmieście SKM18:186 min.
 
Pohulanka18:208 min.
 
Odrzańska18:219 min.
 
Chałubińskiego18:2311 min.
 
Sikorskiego18:2412 min.
 
Cieszyńskiego18:2614 min.
 
Cebertowicza18:2715 min.
 
Wilanowska18:2917 min.
 
Przemyska18:3018 min.
 
Płocka18:3119 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:3321 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy