Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo17:20
Helska17:22
Osiedle Wejhera17:24
Pomorska17:25
Piastowska17:26
Czerwony Dwór17:28
Bora Komorowskiego17:29
Kołobrzeska17:30
Zaspa17:32
Startowa17:33
Jana Pawła II17:34
Żwirki i Wigury17:35
Bajana17:36
Legionów17:38
Plac Komorowskiego17:39
Mickiewicza17:41
Reja17:42
Wyspiańskiego17:44
Opera Bałtycka17:47
Traugutta17:49
Uniwersytet Medyczny17:50
Chodowieckiego17:51
Brama Oliwska
 
17:52
0 min.
 
Dworzec Główny17:542 min.
 
Brama Wyżynna17:564 min.
 
Śródmieście SKM17:586 min.
 
Pohulanka18:008 min.
 
Odrzańska18:019 min.
 
Chałubińskiego18:0311 min.
 
Sikorskiego18:0412 min.
 
Cieszyńskiego18:0614 min.
 
Cebertowicza18:0715 min.
 
Wilanowska18:0917 min.
 
Przemyska18:1018 min.
 
Płocka18:1119 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:1321 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy