Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa15:52
Oliwa15:52
Opacka15:54
Subisława15:56
Pomorska - Osiedle15:58
Pomorska16:00
Piastowska16:01
Czerwony Dwór16:03
Bora Komorowskiego16:04
Kołobrzeska16:05
Zaspa16:07
Startowa16:08
Jana Pawła II16:09
Żwirki i Wigury16:10
Bajana16:11
Legionów16:13
Plac Komorowskiego16:14
Mickiewicza16:16
Reja16:17
Wyspiańskiego16:19
Opera Bałtycka16:22
Traugutta16:24
Uniwersytet Medyczny16:25
Chodowieckiego16:26
Brama Oliwska
 
16:27
0 min.
 
Dworzec Główny16:292 min.
 
Brama Wyżynna16:314 min.
 
Śródmieście SKM16:336 min.
 
Pohulanka16:358 min.
 
Odrzańska16:369 min.
 
Chałubińskiego16:3811 min.
 
Sikorskiego16:3912 min.
 
Cieszyńskiego16:4114 min.
 
Cebertowicza16:4215 min.
 
Wilanowska16:4417 min.
 
Przemyska16:4518 min.
 
Płocka16:4619 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:4821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy