Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa13:19
Oliwa13:19
Opacka13:21
Subisława13:23
Pomorska - Osiedle13:25
Pomorska13:27
Piastowska13:28
Czerwony Dwór13:30
Bora Komorowskiego13:31
Kołobrzeska13:32
Zaspa13:34
Startowa13:35
Jana Pawła II13:36
Żwirki i Wigury13:37
Bajana13:38
Legionów13:40
Plac Komorowskiego13:41
Mickiewicza13:43
Reja13:44
Wyspiańskiego13:46
Opera Bałtycka13:49
Traugutta13:51
Uniwersytet Medyczny13:52
Chodowieckiego13:53
Brama Oliwska
 
13:54
0 min.
 
Dworzec Główny13:562 min.
 
Brama Wyżynna13:584 min.
 
Śródmieście SKM14:006 min.
 
Pohulanka14:028 min.
 
Odrzańska14:039 min.
 
Chałubińskiego14:0511 min.
 
Sikorskiego14:0612 min.
 
Cieszyńskiego14:0814 min.
 
Cebertowicza14:0915 min.
 
Wilanowska14:1117 min.
 
Przemyska14:1218 min.
 
Płocka14:1319 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:1521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy