Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa12:19
Oliwa12:19
Opacka12:21
Subisława12:23
Pomorska - Osiedle12:25
Pomorska12:27
Piastowska12:28
Czerwony Dwór12:30
Bora Komorowskiego12:31
Kołobrzeska12:32
Zaspa12:34
Startowa12:35
Jana Pawła II12:36
Żwirki i Wigury12:37
Bajana12:38
Legionów12:40
Plac Komorowskiego12:41
Mickiewicza12:43
Reja12:44
Wyspiańskiego12:46
Opera Bałtycka12:49
Traugutta12:51
Uniwersytet Medyczny12:52
Chodowieckiego12:53
Brama Oliwska
 
12:54
0 min.
 
Dworzec Główny12:562 min.
 
Brama Wyżynna12:584 min.
 
Śródmieście SKM13:006 min.
 
Pohulanka13:028 min.
 
Odrzańska13:039 min.
 
Chałubińskiego13:0511 min.
 
Sikorskiego13:0612 min.
 
Cieszyńskiego13:0814 min.
 
Cebertowicza13:0915 min.
 
Wilanowska13:1117 min.
 
Przemyska13:1218 min.
 
Płocka13:1319 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:1521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy