Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa11:59
Oliwa11:59
Opacka12:01
Subisława12:03
Pomorska - Osiedle12:05
Pomorska12:07
Piastowska12:08
Czerwony Dwór12:10
Bora Komorowskiego12:11
Kołobrzeska12:12
Zaspa12:14
Startowa12:15
Jana Pawła II12:16
Żwirki i Wigury12:17
Bajana12:18
Legionów12:20
Plac Komorowskiego12:21
Mickiewicza12:23
Reja12:24
Wyspiańskiego12:26
Opera Bałtycka12:29
Traugutta12:31
Uniwersytet Medyczny12:32
Chodowieckiego12:33
Brama Oliwska
 
12:34
0 min.
 
Dworzec Główny12:362 min.
 
Brama Wyżynna12:384 min.
 
Śródmieście SKM12:406 min.
 
Pohulanka12:428 min.
 
Odrzańska12:439 min.
 
Chałubińskiego12:4511 min.
 
Sikorskiego12:4612 min.
 
Cieszyńskiego12:4814 min.
 
Cebertowicza12:4915 min.
 
Wilanowska12:5117 min.
 
Przemyska12:5218 min.
 
Płocka12:5319 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:5521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy