Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa10:39
Oliwa10:39
Opacka10:41
Subisława10:43
Pomorska - Osiedle10:45
Pomorska10:47
Piastowska10:48
Czerwony Dwór10:50
Bora Komorowskiego10:51
Kołobrzeska10:52
Zaspa10:54
Startowa10:55
Jana Pawła II10:56
Żwirki i Wigury10:57
Bajana10:58
Legionów11:00
Plac Komorowskiego11:01
Mickiewicza11:03
Reja11:04
Wyspiańskiego11:06
Opera Bałtycka11:09
Traugutta11:11
Uniwersytet Medyczny11:12
Chodowieckiego11:13
Brama Oliwska
 
11:14
0 min.
 
Dworzec Główny11:162 min.
 
Brama Wyżynna11:184 min.
 
Śródmieście SKM11:206 min.
 
Pohulanka11:228 min.
 
Odrzańska11:239 min.
 
Chałubińskiego11:2511 min.
 
Sikorskiego11:2612 min.
 
Cieszyńskiego11:2814 min.
 
Cebertowicza11:2915 min.
 
Wilanowska11:3117 min.
 
Przemyska11:3218 min.
 
Płocka11:3319 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:3521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy