Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo08:42
Helska08:44
Osiedle Wejhera08:46
Pomorska08:47
Piastowska08:48
Czerwony Dwór08:50
Bora Komorowskiego08:51
Kołobrzeska08:52
Zaspa08:54
Startowa08:55
Jana Pawła II08:56
Żwirki i Wigury08:57
Bajana08:58
Legionów09:00
Plac Komorowskiego09:01
Mickiewicza09:03
Reja09:04
Wyspiańskiego09:06
Opera Bałtycka09:09
Traugutta09:11
Uniwersytet Medyczny09:12
Chodowieckiego09:13
Brama Oliwska
 
09:14
0 min.
 
Dworzec Główny09:162 min.
 
Brama Wyżynna09:184 min.
 
Śródmieście SKM09:206 min.
 
Pohulanka09:228 min.
 
Odrzańska09:239 min.
 
Chałubińskiego09:2511 min.
 
Sikorskiego09:2612 min.
 
Cieszyńskiego09:2814 min.
 
Cebertowicza09:2915 min.
 
Wilanowska09:3117 min.
 
Przemyska09:3218 min.
 
Płocka09:3319 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:3521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy