Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa20:23
Oliwa20:23
Opacka20:25
Subisława20:27
Pomorska - Osiedle20:29
Pomorska20:31
Piastowska20:32
Czerwony Dwór20:34
Bora Komorowskiego20:35
Kołobrzeska20:36
Zaspa20:38
Startowa20:39
Jana Pawła II20:40
Żwirki i Wigury20:41
Bajana20:42
Legionów20:44
Plac Komorowskiego20:45
Mickiewicza20:46
Reja20:47
Wyspiańskiego20:49
Opera Bałtycka20:51
Traugutta20:53
Uniwersytet Medyczny20:54
Chodowieckiego20:55
Brama Oliwska
 
20:56
0 min.
 
Dworzec Główny20:582 min.
 
Brama Wyżynna21:004 min.
 
Śródmieście SKM21:026 min.
 
Pohulanka21:048 min.
 
Odrzańska21:059 min.
 
Chałubińskiego21:0711 min.
 
Sikorskiego21:0812 min.
 
Cieszyńskiego21:1014 min.
 
Cebertowicza21:1115 min.
 
Wilanowska21:1317 min.
 
Przemyska21:1418 min.
 
Płocka21:1519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska21:1721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy