Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa08:19
Oliwa08:19
Opacka08:21
Subisława08:23
Pomorska - Osiedle08:25
Pomorska08:27
Piastowska08:28
Czerwony Dwór08:30
Bora Komorowskiego08:31
Kołobrzeska08:32
Zaspa08:34
Startowa08:35
Jana Pawła II08:36
Żwirki i Wigury08:37
Bajana08:38
Legionów08:40
Plac Komorowskiego08:41
Mickiewicza08:43
Reja08:44
Wyspiańskiego08:46
Opera Bałtycka08:49
Traugutta08:51
Uniwersytet Medyczny08:52
Chodowieckiego08:53
Brama Oliwska
 
08:54
0 min.
 
Dworzec Główny08:562 min.
 
Brama Wyżynna08:584 min.
 
Śródmieście SKM09:006 min.
 
Pohulanka09:028 min.
 
Odrzańska09:039 min.
 
Chałubińskiego09:0511 min.
 
Sikorskiego09:0612 min.
 
Cieszyńskiego09:0814 min.
 
Cebertowicza09:0915 min.
 
Wilanowska09:1117 min.
 
Przemyska09:1218 min.
 
Płocka09:1319 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:1521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy