Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa19:02
Oliwa19:02
Opacka19:04
Subisława19:06
Pomorska - Osiedle19:08
Pomorska19:10
Piastowska19:11
Czerwony Dwór19:13
Bora Komorowskiego19:14
Kołobrzeska19:15
Zaspa19:17
Startowa19:18
Jana Pawła II19:19
Żwirki i Wigury19:20
Bajana19:21
Legionów19:23
Plac Komorowskiego19:24
Mickiewicza19:26
Reja19:27
Wyspiańskiego19:29
Opera Bałtycka19:31
Traugutta19:33
Uniwersytet Medyczny19:34
Chodowieckiego19:35
Brama Oliwska
 
19:36
0 min.
 
Dworzec Główny19:382 min.
 
Brama Wyżynna19:404 min.
 
Śródmieście SKM19:426 min.
 
Pohulanka19:448 min.
 
Odrzańska19:459 min.
 
Chałubińskiego19:4711 min.
 
Sikorskiego19:4812 min.
 
Cieszyńskiego19:5014 min.
 
Cebertowicza19:5115 min.
 
Wilanowska19:5317 min.
 
Przemyska19:5418 min.
 
Płocka19:5519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:5721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy