Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa17:42
Oliwa17:42
Opacka17:44
Subisława17:46
Pomorska - Osiedle17:48
Pomorska17:50
Piastowska17:51
Czerwony Dwór17:53
Bora Komorowskiego17:54
Kołobrzeska17:55
Zaspa17:57
Startowa17:58
Jana Pawła II17:59
Żwirki i Wigury18:00
Bajana18:01
Legionów18:03
Plac Komorowskiego18:04
Mickiewicza18:06
Reja18:07
Wyspiańskiego18:09
Opera Bałtycka18:11
Traugutta18:13
Uniwersytet Medyczny18:14
Chodowieckiego18:15
Brama Oliwska
 
18:16
0 min.
 
Dworzec Główny18:182 min.
 
Brama Wyżynna18:204 min.
 
Śródmieście SKM18:226 min.
 
Pohulanka18:248 min.
 
Odrzańska18:259 min.
 
Chałubińskiego18:2711 min.
 
Sikorskiego18:2812 min.
 
Cieszyńskiego18:3014 min.
 
Cebertowicza18:3115 min.
 
Wilanowska18:3317 min.
 
Przemyska18:3418 min.
 
Płocka18:3519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:3721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy