Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa16:42
Oliwa16:42
Opacka16:44
Subisława16:46
Pomorska - Osiedle16:48
Pomorska16:50
Piastowska16:51
Czerwony Dwór16:53
Bora Komorowskiego16:54
Kołobrzeska16:55
Zaspa16:57
Startowa16:58
Jana Pawła II16:59
Żwirki i Wigury17:00
Bajana17:01
Legionów17:03
Plac Komorowskiego17:04
Mickiewicza17:06
Reja17:07
Wyspiańskiego17:09
Opera Bałtycka17:11
Traugutta17:13
Uniwersytet Medyczny17:14
Chodowieckiego17:15
Brama Oliwska
 
17:16
0 min.
 
Dworzec Główny17:182 min.
 
Brama Wyżynna17:204 min.
 
Śródmieście SKM17:226 min.
 
Pohulanka17:248 min.
 
Odrzańska17:259 min.
 
Chałubińskiego17:2711 min.
 
Sikorskiego17:2812 min.
 
Cieszyńskiego17:3014 min.
 
Cebertowicza17:3115 min.
 
Wilanowska17:3317 min.
 
Przemyska17:3418 min.
 
Płocka17:3519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:3721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy