Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa07:52
Oliwa07:52
Opacka07:54
Subisława07:56
Pomorska - Osiedle07:58
Pomorska08:00
Piastowska08:01
Czerwony Dwór08:03
Bora Komorowskiego08:04
Kołobrzeska08:05
Zaspa08:07
Startowa08:08
Jana Pawła II08:09
Żwirki i Wigury08:10
Bajana08:11
Legionów08:13
Plac Komorowskiego08:14
Mickiewicza08:16
Reja08:17
Wyspiańskiego08:19
Opera Bałtycka08:22
Traugutta08:24
Uniwersytet Medyczny08:25
Chodowieckiego08:26
Brama Oliwska
 
08:27
0 min.
 
Dworzec Główny08:292 min.
 
Brama Wyżynna08:314 min.
 
Śródmieście SKM08:336 min.
 
Pohulanka08:358 min.
 
Odrzańska08:369 min.
 
Chałubińskiego08:3811 min.
 
Sikorskiego08:3912 min.
 
Cieszyńskiego08:4114 min.
 
Cebertowicza08:4215 min.
 
Wilanowska08:4417 min.
 
Przemyska08:4518 min.
 
Płocka08:4619 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:4821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy