Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa15:42
Oliwa15:42
Opacka15:44
Subisława15:46
Pomorska - Osiedle15:48
Pomorska15:50
Piastowska15:51
Czerwony Dwór15:53
Bora Komorowskiego15:54
Kołobrzeska15:55
Zaspa15:57
Startowa15:58
Jana Pawła II15:59
Żwirki i Wigury16:00
Bajana16:01
Legionów16:03
Plac Komorowskiego16:04
Mickiewicza16:06
Reja16:07
Wyspiańskiego16:09
Opera Bałtycka16:11
Traugutta16:13
Uniwersytet Medyczny16:14
Chodowieckiego16:15
Brama Oliwska
 
16:16
0 min.
 
Dworzec Główny16:182 min.
 
Brama Wyżynna16:204 min.
 
Śródmieście SKM16:226 min.
 
Pohulanka16:248 min.
 
Odrzańska16:259 min.
 
Chałubińskiego16:2711 min.
 
Sikorskiego16:2812 min.
 
Cieszyńskiego16:3014 min.
 
Cebertowicza16:3115 min.
 
Wilanowska16:3317 min.
 
Przemyska16:3418 min.
 
Płocka16:3519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:3721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy