Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa15:22
Oliwa15:22
Opacka15:24
Subisława15:26
Pomorska - Osiedle15:28
Pomorska15:30
Piastowska15:31
Czerwony Dwór15:33
Bora Komorowskiego15:34
Kołobrzeska15:35
Zaspa15:37
Startowa15:38
Jana Pawła II15:39
Żwirki i Wigury15:40
Bajana15:41
Legionów15:43
Plac Komorowskiego15:44
Mickiewicza15:46
Reja15:47
Wyspiańskiego15:49
Opera Bałtycka15:51
Traugutta15:53
Uniwersytet Medyczny15:54
Chodowieckiego15:55
Brama Oliwska
 
15:56
0 min.
 
Dworzec Główny15:582 min.
 
Brama Wyżynna16:004 min.
 
Śródmieście SKM16:026 min.
 
Pohulanka16:048 min.
 
Odrzańska16:059 min.
 
Chałubińskiego16:0711 min.
 
Sikorskiego16:0812 min.
 
Cieszyńskiego16:1014 min.
 
Cebertowicza16:1115 min.
 
Wilanowska16:1317 min.
 
Przemyska16:1418 min.
 
Płocka16:1519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:1721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy