Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa13:22
Oliwa13:22
Opacka13:24
Subisława13:26
Pomorska - Osiedle13:28
Pomorska13:30
Piastowska13:31
Czerwony Dwór13:33
Bora Komorowskiego13:34
Kołobrzeska13:35
Zaspa13:37
Startowa13:38
Jana Pawła II13:39
Żwirki i Wigury13:40
Bajana13:41
Legionów13:43
Plac Komorowskiego13:44
Mickiewicza13:46
Reja13:47
Wyspiańskiego13:49
Opera Bałtycka13:51
Traugutta13:53
Uniwersytet Medyczny13:54
Chodowieckiego13:55
Brama Oliwska
 
13:56
0 min.
 
Dworzec Główny13:582 min.
 
Brama Wyżynna14:004 min.
 
Śródmieście SKM14:026 min.
 
Pohulanka14:048 min.
 
Odrzańska14:059 min.
 
Chałubińskiego14:0711 min.
 
Sikorskiego14:0812 min.
 
Cieszyńskiego14:1014 min.
 
Cebertowicza14:1115 min.
 
Wilanowska14:1317 min.
 
Przemyska14:1418 min.
 
Płocka14:1519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:1721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy