Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa11:02
Oliwa11:02
Opacka11:04
Subisława11:06
Pomorska - Osiedle11:08
Pomorska11:10
Piastowska11:11
Czerwony Dwór11:13
Bora Komorowskiego11:14
Kołobrzeska11:15
Zaspa11:17
Startowa11:18
Jana Pawła II11:19
Żwirki i Wigury11:20
Bajana11:21
Legionów11:23
Plac Komorowskiego11:24
Mickiewicza11:26
Reja11:27
Wyspiańskiego11:29
Opera Bałtycka11:31
Traugutta11:33
Uniwersytet Medyczny11:34
Chodowieckiego11:35
Brama Oliwska
 
11:36
0 min.
 
Dworzec Główny11:382 min.
 
Brama Wyżynna11:404 min.
 
Śródmieście SKM11:426 min.
 
Pohulanka11:448 min.
 
Odrzańska11:459 min.
 
Chałubińskiego11:4711 min.
 
Sikorskiego11:4812 min.
 
Cieszyńskiego11:5014 min.
 
Cebertowicza11:5115 min.
 
Wilanowska11:5317 min.
 
Przemyska11:5418 min.
 
Płocka11:5519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:5721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy