Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa06:52
Oliwa06:52
Opacka06:54
Subisława06:56
Pomorska - Osiedle06:58
Pomorska07:00
Piastowska07:01
Czerwony Dwór07:03
Bora Komorowskiego07:04
Kołobrzeska07:05
Zaspa07:07
Startowa07:08
Jana Pawła II07:09
Żwirki i Wigury07:10
Bajana07:11
Legionów07:13
Plac Komorowskiego07:14
Mickiewicza07:16
Reja07:17
Wyspiańskiego07:19
Opera Bałtycka07:22
Traugutta07:24
Uniwersytet Medyczny07:25
Chodowieckiego07:26
Brama Oliwska
 
07:27
0 min.
 
Dworzec Główny07:292 min.
 
Brama Wyżynna07:314 min.
 
Śródmieście SKM07:336 min.
 
Pohulanka07:358 min.
 
Odrzańska07:369 min.
 
Chałubińskiego07:3811 min.
 
Sikorskiego07:3912 min.
 
Cieszyńskiego07:4114 min.
 
Cebertowicza07:4215 min.
 
Wilanowska07:4417 min.
 
Przemyska07:4518 min.
 
Płocka07:4619 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:4821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy