Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM04:39
Zajezdnia04:40
Zamenhofa04:41
Wojska Polskiego04:42
Galeria Bałtycka04:44
Klonowa04:45
Jaśkowa Dolina04:47
Miszewskiego04:48
Politechnika04:49
Opera Bałtycka04:51
Traugutta04:53
Uniwersytet Medyczny04:54
Chodowieckiego04:55
Brama Oliwska
 
04:56
0 min.
 
Dworzec Główny04:582 min.
 
Brama Wyżynna05:004 min.
 
Śródmieście SKM05:026 min.
 
Pohulanka05:048 min.
 
Odrzańska05:059 min.
 
Chałubińskiego05:0711 min.
 
Sikorskiego05:0812 min.
 
Cieszyńskiego05:1014 min.
 
Cebertowicza05:1115 min.
 
Wilanowska05:1317 min.
 
Przemyska05:1418 min.
 
Płocka05:1519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:1721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy