Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa20:02
Oliwa20:02
Opacka20:04
Subisława20:06
Pomorska - Osiedle20:08
Pomorska20:10
Piastowska20:11
Czerwony Dwór20:13
Bora Komorowskiego20:14
Kołobrzeska20:15
Zaspa20:17
Startowa20:18
Jana Pawła II20:19
Żwirki i Wigury20:20
Bajana20:21
Legionów20:23
Plac Komorowskiego20:24
Mickiewicza20:26
Reja20:27
Wyspiańskiego20:29
Opera Bałtycka20:31
Traugutta20:33
Uniwersytet Medyczny20:34
Chodowieckiego20:35
Brama Oliwska
 
20:36
0 min.
 
Dworzec Główny20:382 min.
 
Brama Wyżynna20:404 min.
 
Śródmieście SKM20:426 min.
 
Pohulanka20:448 min.
 
Odrzańska20:459 min.
 
Chałubińskiego20:4711 min.
 
Sikorskiego20:4812 min.
 
Cieszyńskiego20:5014 min.
 
Cebertowicza20:5115 min.
 
Wilanowska20:5317 min.
 
Przemyska20:5418 min.
 
Płocka20:5519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:5721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy