Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa19:22
Oliwa19:22
Opacka19:24
Subisława19:26
Pomorska - Osiedle19:28
Pomorska19:30
Piastowska19:31
Czerwony Dwór19:33
Bora Komorowskiego19:34
Kołobrzeska19:35
Zaspa19:37
Startowa19:38
Jana Pawła II19:39
Żwirki i Wigury19:40
Bajana19:41
Legionów19:43
Plac Komorowskiego19:44
Mickiewicza19:46
Reja19:47
Wyspiańskiego19:49
Opera Bałtycka19:51
Traugutta19:53
Uniwersytet Medyczny19:54
Chodowieckiego19:55
Brama Oliwska
 
19:56
0 min.
 
Dworzec Główny19:582 min.
 
Brama Wyżynna20:004 min.
 
Śródmieście SKM20:026 min.
 
Pohulanka20:048 min.
 
Odrzańska20:059 min.
 
Chałubińskiego20:0711 min.
 
Sikorskiego20:0812 min.
 
Cieszyńskiego20:1014 min.
 
Cebertowicza20:1115 min.
 
Wilanowska20:1317 min.
 
Przemyska20:1418 min.
 
Płocka20:1519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:1721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy