Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa16:22
Oliwa16:22
Opacka16:24
Subisława16:26
Pomorska - Osiedle16:28
Pomorska16:30
Piastowska16:31
Czerwony Dwór16:33
Bora Komorowskiego16:34
Kołobrzeska16:35
Zaspa16:37
Startowa16:38
Jana Pawła II16:39
Żwirki i Wigury16:40
Bajana16:41
Legionów16:43
Plac Komorowskiego16:44
Mickiewicza16:46
Reja16:47
Wyspiańskiego16:49
Opera Bałtycka16:51
Traugutta16:53
Uniwersytet Medyczny16:54
Chodowieckiego16:55
Brama Oliwska
 
16:56
0 min.
 
Dworzec Główny16:582 min.
 
Brama Wyżynna17:004 min.
 
Śródmieście SKM17:026 min.
 
Pohulanka17:048 min.
 
Odrzańska17:059 min.
 
Chałubińskiego17:0711 min.
 
Sikorskiego17:0812 min.
 
Cieszyńskiego17:1014 min.
 
Cebertowicza17:1115 min.
 
Wilanowska17:1317 min.
 
Przemyska17:1418 min.
 
Płocka17:1519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:1721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy