Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa15:02
Oliwa15:02
Opacka15:04
Subisława15:06
Pomorska - Osiedle15:08
Pomorska15:10
Piastowska15:11
Czerwony Dwór15:13
Bora Komorowskiego15:14
Kołobrzeska15:15
Zaspa15:17
Startowa15:18
Jana Pawła II15:19
Żwirki i Wigury15:20
Bajana15:21
Legionów15:23
Plac Komorowskiego15:24
Mickiewicza15:26
Reja15:27
Wyspiańskiego15:29
Opera Bałtycka15:31
Traugutta15:33
Uniwersytet Medyczny15:34
Chodowieckiego15:35
Brama Oliwska
 
15:36
0 min.
 
Dworzec Główny15:382 min.
 
Brama Wyżynna15:404 min.
 
Śródmieście SKM15:426 min.
 
Pohulanka15:448 min.
 
Odrzańska15:459 min.
 
Chałubińskiego15:4711 min.
 
Sikorskiego15:4812 min.
 
Cieszyńskiego15:5014 min.
 
Cebertowicza15:5115 min.
 
Wilanowska15:5317 min.
 
Przemyska15:5418 min.
 
Płocka15:5519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:5721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy