Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa13:42
Oliwa13:42
Opacka13:44
Subisława13:46
Pomorska - Osiedle13:48
Pomorska13:50
Piastowska13:51
Czerwony Dwór13:53
Bora Komorowskiego13:54
Kołobrzeska13:55
Zaspa13:57
Startowa13:58
Jana Pawła II13:59
Żwirki i Wigury14:00
Bajana14:01
Legionów14:03
Plac Komorowskiego14:04
Mickiewicza14:06
Reja14:07
Wyspiańskiego14:09
Opera Bałtycka14:11
Traugutta14:13
Uniwersytet Medyczny14:14
Chodowieckiego14:15
Brama Oliwska
 
14:16
0 min.
 
Dworzec Główny14:182 min.
 
Brama Wyżynna14:204 min.
 
Śródmieście SKM14:226 min.
 
Pohulanka14:248 min.
 
Odrzańska14:259 min.
 
Chałubińskiego14:2711 min.
 
Sikorskiego14:2812 min.
 
Cieszyńskiego14:3014 min.
 
Cebertowicza14:3115 min.
 
Wilanowska14:3317 min.
 
Przemyska14:3418 min.
 
Płocka14:3519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:3721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy