Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa12:42
Oliwa12:42
Opacka12:44
Subisława12:46
Pomorska - Osiedle12:48
Pomorska12:50
Piastowska12:51
Czerwony Dwór12:53
Bora Komorowskiego12:54
Kołobrzeska12:55
Zaspa12:57
Startowa12:58
Jana Pawła II12:59
Żwirki i Wigury13:00
Bajana13:01
Legionów13:03
Plac Komorowskiego13:04
Mickiewicza13:06
Reja13:07
Wyspiańskiego13:09
Opera Bałtycka13:11
Traugutta13:13
Uniwersytet Medyczny13:14
Chodowieckiego13:15
Brama Oliwska
 
13:16
0 min.
 
Dworzec Główny13:182 min.
 
Brama Wyżynna13:204 min.
 
Śródmieście SKM13:226 min.
 
Pohulanka13:248 min.
 
Odrzańska13:259 min.
 
Chałubińskiego13:2711 min.
 
Sikorskiego13:2812 min.
 
Cieszyńskiego13:3014 min.
 
Cebertowicza13:3115 min.
 
Wilanowska13:3317 min.
 
Przemyska13:3418 min.
 
Płocka13:3519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:3721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy