Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa08:22
Oliwa08:22
Opacka08:24
Subisława08:26
Pomorska - Osiedle08:28
Pomorska08:30
Piastowska08:31
Czerwony Dwór08:33
Bora Komorowskiego08:34
Kołobrzeska08:35
Zaspa08:37
Startowa08:38
Jana Pawła II08:39
Żwirki i Wigury08:40
Bajana08:41
Legionów08:43
Plac Komorowskiego08:44
Mickiewicza08:46
Reja08:47
Wyspiańskiego08:49
Opera Bałtycka08:51
Traugutta
 
08:53
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:541 min.
 
Chodowieckiego08:552 min.
 
Brama Oliwska08:563 min.
 
Dworzec Główny08:585 min.
 
Brama Wyżynna09:007 min.
 
Śródmieście SKM09:029 min.
 
Pohulanka09:0411 min.
 
Odrzańska09:0512 min.
 
Chałubińskiego09:0714 min.
 
Sikorskiego09:0815 min.
 
Cieszyńskiego09:1017 min.
 
Cebertowicza09:1118 min.
 
Wilanowska09:1320 min.
 
Przemyska09:1421 min.
 
Płocka09:1522 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:1724 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy