Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa07:22
Oliwa07:22
Opacka07:24
Subisława07:26
Pomorska - Osiedle07:28
Pomorska07:30
Piastowska07:31
Czerwony Dwór07:33
Bora Komorowskiego07:34
Kołobrzeska07:35
Zaspa07:37
Startowa07:38
Jana Pawła II07:39
Żwirki i Wigury07:40
Bajana07:41
Legionów07:43
Plac Komorowskiego07:44
Mickiewicza07:46
Reja07:47
Wyspiańskiego07:49
Opera Bałtycka07:51
Traugutta
 
07:53
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:541 min.
 
Chodowieckiego07:552 min.
 
Brama Oliwska07:563 min.
 
Dworzec Główny07:585 min.
 
Brama Wyżynna08:007 min.
 
Śródmieście SKM08:029 min.
 
Pohulanka08:0411 min.
 
Odrzańska08:0512 min.
 
Chałubińskiego08:0714 min.
 
Sikorskiego08:0815 min.
 
Cieszyńskiego08:1017 min.
 
Cebertowicza08:1118 min.
 
Wilanowska08:1320 min.
 
Przemyska08:1421 min.
 
Płocka08:1522 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:1724 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy