Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa05:23
Oliwa05:23
Opacka05:25
Subisława05:27
Pomorska - Osiedle05:29
Pomorska05:31
Piastowska05:32
Czerwony Dwór05:34
Bora Komorowskiego05:35
Kołobrzeska05:36
Zaspa05:38
Startowa05:39
Jana Pawła II05:40
Żwirki i Wigury05:41
Bajana05:42
Legionów05:44
Plac Komorowskiego05:45
Mickiewicza05:46
Reja05:47
Wyspiańskiego05:49
Opera Bałtycka05:51
Traugutta
 
05:53
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:541 min.
 
Chodowieckiego05:552 min.
 
Brama Oliwska05:563 min.
 
Dworzec Główny05:585 min.
 
Brama Wyżynna06:007 min.
 
Śródmieście SKM06:029 min.
 
Pohulanka06:0411 min.
 
Odrzańska06:0512 min.
 
Chałubińskiego06:0714 min.
 
Sikorskiego06:0815 min.
 
Cieszyńskiego06:1017 min.
 
Cebertowicza06:1118 min.
 
Wilanowska06:1320 min.
 
Przemyska06:1421 min.
 
Płocka06:1522 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:1724 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy