Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa05:01
Oliwa05:01
Opacka05:03
Subisława05:05
Pomorska - Osiedle05:07
Pomorska05:09
Piastowska05:10
Czerwony Dwór05:12
Bora Komorowskiego05:13
Kołobrzeska05:14
Zaspa05:16
Startowa05:17
Jana Pawła II05:18
Żwirki i Wigury05:19
Bajana05:20
Legionów05:22
Plac Komorowskiego05:23
Mickiewicza05:25
Reja05:26
Wyspiańskiego05:28
Opera Bałtycka05:30
Traugutta
 
05:32
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:331 min.
 
Chodowieckiego05:342 min.
 
Brama Oliwska05:353 min.
 
Dworzec Główny05:375 min.
 
Brama Wyżynna05:397 min.
 
Śródmieście SKM05:419 min.
 
Pohulanka05:4311 min.
 
Odrzańska05:4412 min.
 
Chałubińskiego05:4614 min.
 
Sikorskiego05:4715 min.
 
Cieszyńskiego05:4917 min.
 
Cebertowicza05:5018 min.
 
Wilanowska05:5220 min.
 
Przemyska05:5321 min.
 
Płocka05:5422 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:5624 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy