Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa18:05
Oliwa18:05
Opacka18:07
Subisława18:09
Pomorska - Osiedle18:11
Pomorska18:13
Piastowska18:14
Czerwony Dwór18:16
Bora Komorowskiego18:17
Kołobrzeska18:18
Zaspa18:20
Startowa18:21
Jana Pawła II18:22
Żwirki i Wigury18:23
Bajana18:24
Legionów18:26
Plac Komorowskiego18:27
Mickiewicza18:29
Reja18:30
Wyspiańskiego18:32
Opera Bałtycka18:35
Traugutta
 
18:37
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:381 min.
 
Chodowieckiego18:392 min.
 
Brama Oliwska18:403 min.
 
Dworzec Główny18:425 min.
 
Brama Wyżynna18:447 min.
 
Śródmieście SKM18:469 min.
 
Pohulanka18:4811 min.
 
Odrzańska18:4912 min.
 
Chałubińskiego18:5114 min.
 
Sikorskiego18:5215 min.
 
Cieszyńskiego18:5417 min.
 
Cebertowicza18:5518 min.
 
Wilanowska18:5720 min.
 
Przemyska18:5821 min.
 
Płocka18:5922 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:0124 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy