Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa17:22
Oliwa17:22
Opacka17:24
Subisława17:26
Pomorska - Osiedle17:28
Pomorska17:30
Piastowska17:31
Czerwony Dwór17:33
Bora Komorowskiego17:34
Kołobrzeska17:35
Zaspa17:37
Startowa17:38
Jana Pawła II17:39
Żwirki i Wigury17:40
Bajana17:41
Legionów17:43
Plac Komorowskiego17:44
Mickiewicza17:46
Reja17:47
Wyspiańskiego17:49
Opera Bałtycka17:51
Traugutta
 
17:53
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:541 min.
 
Chodowieckiego17:552 min.
 
Brama Oliwska17:563 min.
 
Dworzec Główny17:585 min.
 
Brama Wyżynna18:007 min.
 
Śródmieście SKM18:029 min.
 
Pohulanka18:0411 min.
 
Odrzańska18:0512 min.
 
Chałubińskiego18:0714 min.
 
Sikorskiego18:0815 min.
 
Cieszyńskiego18:1017 min.
 
Cebertowicza18:1118 min.
 
Wilanowska18:1320 min.
 
Przemyska18:1421 min.
 
Płocka18:1522 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:1724 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy