Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa14:02
Oliwa14:02
Opacka14:04
Subisława14:06
Pomorska - Osiedle14:08
Pomorska14:10
Piastowska14:11
Czerwony Dwór14:13
Bora Komorowskiego14:14
Kołobrzeska14:15
Zaspa14:17
Startowa14:18
Jana Pawła II14:19
Żwirki i Wigury14:20
Bajana14:21
Legionów14:23
Plac Komorowskiego14:24
Mickiewicza14:26
Reja14:27
Wyspiańskiego14:29
Opera Bałtycka14:31
Traugutta
 
14:33
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:341 min.
 
Chodowieckiego14:352 min.
 
Brama Oliwska14:363 min.
 
Dworzec Główny14:385 min.
 
Brama Wyżynna14:407 min.
 
Śródmieście SKM14:429 min.
 
Pohulanka14:4411 min.
 
Odrzańska14:4512 min.
 
Chałubińskiego14:4714 min.
 
Sikorskiego14:4815 min.
 
Cieszyńskiego14:5017 min.
 
Cebertowicza14:5118 min.
 
Wilanowska14:5320 min.
 
Przemyska14:5421 min.
 
Płocka14:5522 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:5724 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy