Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa20:02
Oliwa20:02
Opacka20:04
Subisława20:06
Pomorska - Osiedle20:08
Pomorska20:10
Piastowska20:11
Czerwony Dwór20:13
Bora Komorowskiego20:14
Kołobrzeska20:15
Zaspa20:17
Startowa20:18
Jana Pawła II20:19
Żwirki i Wigury20:20
Bajana20:21
Legionów20:23
Plac Komorowskiego20:24
Mickiewicza20:26
Reja20:27
Wyspiańskiego20:29
Opera Bałtycka
 
20:31
0 min.
 
Traugutta20:332 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:343 min.
 
Chodowieckiego20:354 min.
 
Brama Oliwska20:365 min.
 
Dworzec Główny20:387 min.
 
Brama Wyżynna20:409 min.
 
Śródmieście SKM20:4211 min.
 
Pohulanka20:4413 min.
 
Odrzańska20:4514 min.
 
Chałubińskiego20:4716 min.
 
Sikorskiego20:4817 min.
 
Cieszyńskiego20:5019 min.
 
Cebertowicza20:5120 min.
 
Wilanowska20:5322 min.
 
Przemyska20:5423 min.
 
Płocka20:5524 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:5726 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy