Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa13:42
Oliwa13:42
Opacka13:44
Subisława13:46
Pomorska - Osiedle13:48
Pomorska13:50
Piastowska13:51
Czerwony Dwór13:53
Bora Komorowskiego13:54
Kołobrzeska13:55
Zaspa13:57
Startowa13:58
Jana Pawła II13:59
Żwirki i Wigury14:00
Bajana14:01
Legionów14:03
Plac Komorowskiego14:04
Mickiewicza14:06
Reja14:07
Wyspiańskiego14:09
Opera Bałtycka
 
14:11
0 min.
 
Traugutta14:132 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:143 min.
 
Chodowieckiego14:154 min.
 
Brama Oliwska14:165 min.
 
Dworzec Główny14:187 min.
 
Brama Wyżynna14:209 min.
 
Śródmieście SKM14:2211 min.
 
Pohulanka14:2413 min.
 
Odrzańska14:2514 min.
 
Chałubińskiego14:2716 min.
 
Sikorskiego14:2817 min.
 
Cieszyńskiego14:3019 min.
 
Cebertowicza14:3120 min.
 
Wilanowska14:3322 min.
 
Przemyska14:3423 min.
 
Płocka14:3524 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:3726 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy