Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa11:22
Oliwa11:22
Opacka11:24
Subisława11:26
Pomorska - Osiedle11:28
Pomorska11:30
Piastowska11:31
Czerwony Dwór11:33
Bora Komorowskiego11:34
Kołobrzeska11:35
Zaspa11:37
Startowa11:38
Jana Pawła II11:39
Żwirki i Wigury11:40
Bajana11:41
Legionów11:43
Plac Komorowskiego11:44
Mickiewicza11:46
Reja11:47
Wyspiańskiego11:49
Opera Bałtycka
 
11:51
0 min.
 
Traugutta11:532 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:543 min.
 
Chodowieckiego11:554 min.
 
Brama Oliwska11:565 min.
 
Dworzec Główny11:587 min.
 
Brama Wyżynna12:009 min.
 
Śródmieście SKM12:0211 min.
 
Pohulanka12:0413 min.
 
Odrzańska12:0514 min.
 
Chałubińskiego12:0716 min.
 
Sikorskiego12:0817 min.
 
Cieszyńskiego12:1019 min.
 
Cebertowicza12:1120 min.
 
Wilanowska12:1322 min.
 
Przemyska12:1423 min.
 
Płocka12:1524 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:1726 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy