Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa11:02
Oliwa11:02
Opacka11:04
Subisława11:06
Pomorska - Osiedle11:08
Pomorska11:10
Piastowska11:11
Czerwony Dwór11:13
Bora Komorowskiego11:14
Kołobrzeska11:15
Zaspa11:17
Startowa11:18
Jana Pawła II11:19
Żwirki i Wigury11:20
Bajana11:21
Legionów11:23
Plac Komorowskiego11:24
Mickiewicza11:26
Reja11:27
Wyspiańskiego
 
11:29
0 min.
 
Opera Bałtycka11:312 min.
 
Traugutta11:334 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:345 min.
 
Chodowieckiego11:356 min.
 
Brama Oliwska11:367 min.
 
Dworzec Główny11:389 min.
 
Brama Wyżynna11:4011 min.
 
Śródmieście SKM11:4213 min.
 
Pohulanka11:4415 min.
 
Odrzańska11:4516 min.
 
Chałubińskiego11:4718 min.
 
Sikorskiego11:4819 min.
 
Cieszyńskiego11:5021 min.
 
Cebertowicza11:5122 min.
 
Wilanowska11:5324 min.
 
Przemyska11:5425 min.
 
Płocka11:5526 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:5728 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy