Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa06:42
Oliwa06:42
Opacka06:44
Subisława06:46
Pomorska - Osiedle06:48
Pomorska06:50
Piastowska06:51
Czerwony Dwór06:53
Bora Komorowskiego06:54
Kołobrzeska06:55
Zaspa06:57
Startowa06:58
Jana Pawła II06:59
Żwirki i Wigury07:00
Bajana07:01
Legionów07:03
Plac Komorowskiego07:04
Mickiewicza07:06
Reja07:07
Wyspiańskiego
 
07:09
0 min.
 
Opera Bałtycka07:112 min.
 
Traugutta07:134 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:145 min.
 
Chodowieckiego07:156 min.
 
Brama Oliwska07:167 min.
 
Dworzec Główny07:189 min.
 
Brama Wyżynna07:2011 min.
 
Śródmieście SKM07:2213 min.
 
Pohulanka07:2415 min.
 
Odrzańska07:2516 min.
 
Chałubińskiego07:2718 min.
 
Sikorskiego07:2819 min.
 
Cieszyńskiego07:3021 min.
 
Cebertowicza07:3122 min.
 
Wilanowska07:3324 min.
 
Przemyska07:3425 min.
 
Płocka07:3526 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:3728 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy