Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa15:32
Oliwa15:32
Opacka15:34
Subisława15:36
Pomorska - Osiedle15:38
Pomorska15:40
Piastowska15:41
Czerwony Dwór15:43
Bora Komorowskiego15:44
Kołobrzeska15:45
Zaspa15:47
Startowa15:48
Jana Pawła II15:49
Żwirki i Wigury15:50
Bajana15:51
Legionów15:53
Plac Komorowskiego15:54
Mickiewicza15:56
Reja15:57
Wyspiańskiego
 
15:59
0 min.
 
Opera Bałtycka16:023 min.
 
Traugutta16:045 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:056 min.
 
Chodowieckiego16:067 min.
 
Brama Oliwska16:078 min.
 
Dworzec Główny16:0910 min.
 
Brama Wyżynna16:1112 min.
 
Śródmieście SKM16:1314 min.
 
Pohulanka16:1516 min.
 
Odrzańska16:1617 min.
 
Chałubińskiego16:1819 min.
 
Sikorskiego16:1920 min.
 
Cieszyńskiego16:2122 min.
 
Cebertowicza16:2223 min.
 
Wilanowska16:2425 min.
 
Przemyska16:2526 min.
 
Płocka16:2627 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:2829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy