Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa13:19
Oliwa13:19
Opacka13:21
Subisława13:23
Pomorska - Osiedle13:25
Pomorska13:27
Piastowska13:28
Czerwony Dwór13:30
Bora Komorowskiego13:31
Kołobrzeska13:32
Zaspa13:34
Startowa13:35
Jana Pawła II13:36
Żwirki i Wigury13:37
Bajana13:38
Legionów13:40
Plac Komorowskiego13:41
Mickiewicza13:43
Reja13:44
Wyspiańskiego
 
13:46
0 min.
 
Opera Bałtycka13:493 min.
 
Traugutta13:515 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:526 min.
 
Chodowieckiego13:537 min.
 
Brama Oliwska13:548 min.
 
Dworzec Główny13:5610 min.
 
Brama Wyżynna13:5812 min.
 
Śródmieście SKM14:0014 min.
 
Pohulanka14:0216 min.
 
Odrzańska14:0317 min.
 
Chałubińskiego14:0519 min.
 
Sikorskiego14:0620 min.
 
Cieszyńskiego14:0822 min.
 
Cebertowicza14:0923 min.
 
Wilanowska14:1125 min.
 
Przemyska14:1226 min.
 
Płocka14:1327 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:1529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy