Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa08:53
Oliwa08:53
Opacka08:55
Subisława08:57
Pomorska - Osiedle08:59
Pomorska09:01
Piastowska09:02
Czerwony Dwór09:04
Bora Komorowskiego09:05
Kołobrzeska09:06
Zaspa09:08
Startowa09:09
Jana Pawła II09:10
Żwirki i Wigury09:11
Bajana09:12
Legionów09:14
Plac Komorowskiego09:15
Mickiewicza09:16
Reja09:17
Wyspiańskiego
 
09:19
0 min.
 
Opera Bałtycka09:212 min.
 
Traugutta09:234 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:245 min.
 
Chodowieckiego09:256 min.
 
Brama Oliwska09:267 min.
 
Dworzec Główny09:289 min.
 
Brama Wyżynna09:3011 min.
 
Śródmieście SKM09:3213 min.
 
Pohulanka09:3415 min.
 
Odrzańska09:3516 min.
 
Chałubińskiego09:3718 min.
 
Sikorskiego09:3819 min.
 
Cieszyńskiego09:4021 min.
 
Cebertowicza09:4122 min.
 
Wilanowska09:4324 min.
 
Przemyska09:4425 min.
 
Płocka09:4526 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:4728 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy