Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa15:02
Oliwa15:02
Opacka15:04
Subisława15:06
Pomorska - Osiedle15:08
Pomorska15:10
Piastowska15:11
Czerwony Dwór15:13
Bora Komorowskiego15:14
Kołobrzeska15:15
Zaspa15:17
Startowa15:18
Jana Pawła II15:19
Żwirki i Wigury15:20
Bajana15:21
Legionów15:23
Plac Komorowskiego15:24
Mickiewicza15:26
Reja15:27
Wyspiańskiego
 
15:29
0 min.
 
Opera Bałtycka15:312 min.
 
Traugutta15:334 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:345 min.
 
Chodowieckiego15:356 min.
 
Brama Oliwska15:367 min.
 
Dworzec Główny15:389 min.
 
Brama Wyżynna15:4011 min.
 
Śródmieście SKM15:4213 min.
 
Pohulanka15:4415 min.
 
Odrzańska15:4516 min.
 
Chałubińskiego15:4718 min.
 
Sikorskiego15:4819 min.
 
Cieszyńskiego15:5021 min.
 
Cebertowicza15:5122 min.
 
Wilanowska15:5324 min.
 
Przemyska15:5425 min.
 
Płocka15:5526 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:5728 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy