Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa13:02
Oliwa13:02
Opacka13:04
Subisława13:06
Pomorska - Osiedle13:08
Pomorska13:10
Piastowska13:11
Czerwony Dwór13:13
Bora Komorowskiego13:14
Kołobrzeska13:15
Zaspa13:17
Startowa13:18
Jana Pawła II13:19
Żwirki i Wigury13:20
Bajana13:21
Legionów13:23
Plac Komorowskiego13:24
Mickiewicza13:26
Reja13:27
Wyspiańskiego
 
13:29
0 min.
 
Opera Bałtycka13:312 min.
 
Traugutta13:334 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:345 min.
 
Chodowieckiego13:356 min.
 
Brama Oliwska13:367 min.
 
Dworzec Główny13:389 min.
 
Brama Wyżynna13:4011 min.
 
Śródmieście SKM13:4213 min.
 
Pohulanka13:4415 min.
 
Odrzańska13:4516 min.
 
Chałubińskiego13:4718 min.
 
Sikorskiego13:4819 min.
 
Cieszyńskiego13:5021 min.
 
Cebertowicza13:5122 min.
 
Wilanowska13:5324 min.
 
Przemyska13:5425 min.
 
Płocka13:5526 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:5728 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy